• Atlaide

SAVON NOIR A L’ EUCALYPTUS Melnās eikalipta ziepes 200g

€16,00
€8,00 -50%
AR PVN

Šis ir 100% dabīgs, unikāls jaunas paaudzes pīlings – melno olīvu un sāls sajaukums, ko iegūst tradicionālā, gadsimtus senā veidā. Ziepēm piemīt plaša iedarbība – tās gan attīra, gan mīkstina ādu.  Eikalipta ēteriskā eļļa attīra ķermeni un palīdz līdzsvarot elpošanu. Labākais veids, kā sagatavot ādu eksfoliācijai  - izmantot Kessa cimdu. Austrumos šāds pīlings jau izsenis tiek uzskatīts par hammama rituāla sastāvdaļu un vienmēr ir sniedzis lieliskus rezultātus. Pēc šāda pīlinga āda ir pilnībā gatava uzņemt sekojošo kopšanas līdzekļu aktīvās sastāvdaļas un izskatās starojoša. 

Daudzums

Kam?

Visiem ādas tipiem. Lieliski sagatavo ādu liekā apmatojuma likvidēšanai – novērš matiņu ieaugšanu, un saules peldēm – iedegums veidojas vienmērīgs.

Kā lietot?

Pēc pirtī, saunā vai karstā vannā pavadītām 10 min, masāžas kustībām uzklājiet ziepes uz ķermeņa. Mājas apstākļos var ieiet karstā dušā, lai atvērtos poras. Atstājiet ziepes uz 5 min, tad noskalojiet ar karstu ūdeni. Apļveida masāžas kustībām sāciet veikt eksfoliāciju ar Kessa cimdu virzienā no ķermeņa augšdaļas uz apakšdaļu. Jūs redzēsiet, kā cimds attīra ādu un noņem atmirušās ādas šūnas. Noskalojiet pīlingu ar karstu ūdeni un dušas želeju. Pirms un pēc eksfoliācijas ādai jābūt siltai. Lai to panāktu, procedūras laikā periodiski iemērciet cimdu karstā ūdenī. Pēc pīlinga uzklājiet mitrinošu pieniņu. Pirms sejas pīlinga veikšanas 5 min paturiet seju virs tvaika.

Aktīvās sastāvdaļas: 

Melnās ziepes, eikalipta ēteriskā eļļa. 

MORJANA

M002VR
24 vienības:

Specifiskas norādes