Algologie (Francija) – Pasaules vadošais thalasso cosmetics ražotājs, absolūti dabisku jūras ādas kopšanas produktu eksperts..

Francijā, Bretaņas ziemeļos, Pen Lahn pussalā, aizsargātajā teritorijā, neskartās dabas vidū, ir Algoligie laboratorija, kas atrodas lielāko aļģu ieleju centrā Eiropā. Algoligie laboratorija, kas izmanto jūras biotehnoloģijas vairāk nekā 25 gadus, ir bijusi pētniecības un inovāciju priekšplānā, radot tīru un ļoti efektīvu kosmētiku ādas kopšanai. 

Aļģu unikālā spēja uzturēt dzīvotspēju agresīvos biotopos bija iedvesma laboratorijai Algologie, kas izvēlējās jūras bioloģisko modeli, lai radītu efektīvas kosmētikas sastāvdaļas, lai apkarotu oksidatīvo stresu, kas izraisa 80% ar vecumu saistītu ādas problēmu.

Tā kā Algologie pastāvīgi meklē efektīvus jūras komponentus, tā rada kosmētiskas formulas ar spēcīgām antioksidantu īpašībām, kas darbojas no iekšpuses, saglabājot ādu jaunu.

Efektīvās Algologie formulas, apvienojot dabas resursus ar modernām biotehnoloģijas metodēm, piedāvā vienkāršu un efektīvu risinājumu ādas problēmām.

0% PARABĒNI

0% FTALĀTI

0% MINERĀLĀS EĻĻAS

0% PROPILĒNGLIKOLS

0% SILIKONI

0% PEG

Visi Algologie produkti nav pārbaudīti uz dzīvniekiem.

Algologie kosmētikas līdzekļu pamatā ir 4 dabiskas ādas sastāvdaļas, kas ir zinātniski pierādītas.

1. JŪRA (balansa avots).

Tākā jūras ūdens ir Zemes dzīvības šūpulis, tajā ir 96 minerāli un mikroelementi, kas ir būtiski mūsu ķermeņa un it īpaši mūsu ādas funkcionēšanai. Tīrākais dzīvības un enerģijas koncentrāts, jūras ūdens ir vērtīgs avots ķermeņa līdzsvara atjaunošanai.

Algologie kosmētikā izmanto ūdeni no Golfa straumes, kas ir maksimāli piesātināts ar ādai nepieciešamajiem minerāliem.

2. HALOFĪTI (vitalitātes avots).

Halofīti ir piekrastes augi, kas aug ekstremālos apstākļos: vēja, saules, mitruma un sāļu skartās augsnēs. Attīstības procesā šie augi ir iemācījušies pretoties agresīvās vides uzbrukumiem. Tagad šie augi piešķir ādai unikālas aktīvās sastāvdaļas, atkārtoti uzlabojot tās dabisko aizsardzību. 

3. MAKROAĻĢES (nodrošina ādai vajadzīgo vielu harmoniju). 

Ņemot vērā to neticamo spēju pielāgoties, makroaļģes, gluži kā sūklis, filtrē un absorbē visnoderīgākās un nepieciešamākās vielas no jūras ūdens. To ekstrakti, kas saistīti ar cilvēka ķermeni, viegli absorbējas ādā, nodrošina mitrināšanu, mīkstina un tonizē, stimulē reģenerācijas procesus. Jūras makroaļģes satur gandrīz visas cilvēka organismam nepieciešamās vielas: 50-60% olbaltumvielu, 10-15% tauku, ogļhidrātus un vairākas vērtīgas bioloģiski aktīvās vielas, vitamīnus, minerālvielas un mikroelementus.

4. MIKROAĻĢES (dzīvības un enerģijas avots).

Mikroaļģu fotosintēzes aktivitāte ilgusi 3,5 miljardi gadu, kas ir galvenais mūsu planētas skābekļa un dzīves avots. Ar neapbruņotu aci neredzamie mikroorganismi, kas dzīvo okeāna dziļumos, veido 99,9% jūrās un okeānos dzīvojošo jūras organismu. Šie mikroskopiskie augi ir viens no perspektīvākajiem nākotnes kosmētikas komponentiem.

Jūras organismu dabiskā spēja saglabāt vitalitāti un pielāgoties videi, izmantojot jaunākās biotehnoloģijas, Alologie laboratorijas zinātniekiei ir iekļāvuši krēmu, serumu un masku aktīvajās sastāvdaļās.

Algologie kosmētika balstās uz unikāliem laboratorijās izstrādātiem kompleksiem Algo3 un Algo4.