Studenti saņem atlaižu karti MAKE UP FOR EVER kosmētikai un aksesuāriem - 50% apmērā.

Akreditēta mācību programma “VIZĀŽISTS” (nr. AP 5197) ir visaptverošākā no skolas piedāvātajām programmām. 7 mēnešu intensīvās mācības. Sekmīgi nokārtojot valsts kvalifikācijas eksāmenu, studenti saņem IZM 2. līmeņa kvalifikācijas apliecību profesijā vizāžists. 

PROGRAMMAS "VIZĀŽISTS" SĀKUMS 21/01/2020!

Nodarbību grafiks: 

Otrdiena: 18:00-21:00

Ceturdiena: 18:00-21:00

Sestdiena: 10:00-17:00

Mācību maksa: 2450 EUR par visu mācību programmu, iespējams maksāt dalīti. 

Ja maksāsiet uzreiz visu summu, tad būs 10% atlaide. 

Jums ir piestiprināts vietu ar 20% priekšapmaksu.

Cenā iekļauti programmas apguvei nepieciešamie materiāli – profesionālā dekoratīvā kosmētika MAKE UP FOR EVER (Francija), tematiskie materiāli un MAKE UP FOR EVER otu komplekts.

Mācības sākās no nulles un programmas laikā tiek apgūti meikapa stili un tehnikas sākot ar salona komerciālo meikapu un beidzot ar kino grimu un ķermeņa apgleznošanu. Papildus pamat nodarbībām programmā ir iekļauti tādi mācību priekšmeti kā zīmēšana, profesionālā saskarsme un etiķete un uzņēmējdarbības pamati.

Praktiskie vingrinājumi veido lielāko daļu no programmas. Visas meikapa tehnikas, grimēšana un ķermeņa apgleznošana tiek praktizētas uz modeļiem. Papildus praktiskajām mācībām notiek arī kvalifikācijas prakse, kuras laikā Jums būs iespēja pielietot iegūtās prasmes reālā darbā ar klientiem.

Vairāk uzzināt par programmu un pieteikšanos: 22311230 vai e-pasts: skola@poetica.lv