Vizāžistu skola POETICA  - līderis starp vizāžistu skolām visā Latvijā. Skola savas durvis ir vērusi vairāk kā pirms 20 gadiem, kur savas zināšanas ieguvuši spēcīgākie valsts mēroga vizāzisti. 

Šī ir vieta, kur iegūt meikapa mākslas zināšanas, kā arī gandarījumu, strādājot nodarbīgas ar profesionālo dekoratīvo kosmētiku MAKE UP FOR EVER.   

Ikkatrs atradīs sev piemērotu mācību programu: iesācēju kursi (1. līmenis), kvalifikācijas celšanas kursi profesionāļiem (2.līmenis, 2b līmenis un 3. līmenis), kā arī kursi savam skaistumam. Mācības notiek mūsdienīgās telpās pašā Rīgas sirdī. Adrese: Brīvības iela 58, Rīga. (ieeja no Lāčplēša ielas puses)

Visu profesionālo kursu dalībnieki mācību laikā saņem atlaidi -50% dekoratīvajai kosmētikai MAKE UP FOR EVER. Pēc kursu peigšanas studenti saglabā -30% MAKE UP FOR EVER kosmētikai uz viena gada periodu.

„Uzkrāsu sevi pati” kursu dalībnieces uzsākot mācības saņem -30%  uz viena gada periodu dekoratīvajai kosmētikai MAKE UP FOR EVER.

Absolventus mēs aicinam strādāt kopā ar mūsu komandu dažādos pasākumos, kā izstādes, prezentācijas, skates, svinīgos notikumos vai televīzijā.

RĪGA, BRĪVĪBAS IELA 58 (2 ST.)

SKOLA@POETICA.LV

  +371 22311230