ACU ZĪMULIS

ACU ZĪMULIS

Aktīvie filtri

KOHL PENCIL 1.14g

€14,40

Zīmulis - kajal acīm. Augsti pigmentēts zīmulis, ar ļoti mīkstu tekstūru, paredzēts acīm. Speciāli iztstrādāts, lai padarītu grimu vēl spilgtāku un izveidotu dziļā acu skatiena efektu  (Arabic&Smoky eyes).

AQUA XL EYE PENCIL 1,2g

€16,94

Ekstra noturīgs, ūdens noturīgs zīmuliz, acīm, tam piemīt jaunās paaudzes tekstūra. Zīmuli nevar just uz ādas, izveido piesātinatu, notūrīgu grimu, ksa izturēs visas ekstremālās laika maiņas.

CAKE EYELINER EYELINER CAKE 2.5g

€12,22

Kompakts laineris, sajaucot to ar ūdeni, piešķir intensīvu krāsu. Viegli uzklājams un acumirklī izžūst, atstājot līniju, kura pie jebkādiem apstākļiem paliek noturīga un nedrūp.

AQUA XL INK LINER 1,7ml

€19,36

 Šķidras konsistences lainers, spēkā izturēt visa veida apstākļus, nodrošina grimam spilgtu krāsu.

INK LINER 3,5ml

€19,00

Ink Liner otiņa ļauj regulēt lainera melnās krāsas spilgtumu un līnijas platumu. Intensīva krāsa, matēta tekstūra un ultra-noturīgs

GRAPHIC LINER 1ml

€19,97

Laineris paredzēts iesācējiem kas vēlās izveidot ideālu līniju, sievišķīgu, un līdz ar to seksuālu, kura aptver skropstas, pagarina acs ārējo līniju, sniedz “vintage” tēlu. Piesātināta melna krāsa, glancēts gala rezultāts.

ARTIST LINER 0,28g

€15,61

Melns kā piķis, zīmuļa ultra-mīkstā kontūra – pirmais starp jaunās kolekcijas, Black Liners, laineriem. Lainera krēmveida zīda tekstūra ļauj izveidot plānu līniju, vai piesātināt ar krāsu jebkuru smoky.