ACIS

ACIS

Aktīvie filtri

AQUA SEAL 12ml

€20,33

Ūdens noturīgs šķidras konsistences fiksators acu grimam. Paredzēts lietot kā bāzi pirms grima.

BROW PENCIL 1.79g

€15,37

Puderveidīgs zīmulis ļauj veidot uzacu formu, viegli izmantot matiņu tehnikā un ēnojuma tehnikā.

SMOKY LASH 7ml

€20,81

Noturīga un augsti pigmentēta tuša, kas pagarina un veido “ultra” apjomīgas ar ideālu izliekumu skropstas.

Pievienot grozam

STAR LIT EYE PALETTE 6x0.9g 12x1g

€51,00

Palete STAR LIT PALETTE rūpīgi veidota tā, lai nebūtu ne mazākās iespējamības kļūdīties veicot grimu. Plaša izvēle krāsu kombinācijās - no gaišā līdz tumšajam, ieskaitot bēšā toņus, brūnā un burgundi- variācijas, tavi smoky eyes tikai 3 parastos soļos!

STAR LIT POWDER 1.2g

€17,55

Inovatīva leģendārā birstošā, perlamutra pūdera formula, veidota no augsti atspoguļojošā perlamutra, acu mirklī rada izgaismotas un veselas ādas efektu.

KOHL PENCIL 1.14g

€14,40

Zīmulis - kajal acīm. Augsti pigmentēts zīmulis, ar ļoti mīkstu tekstūru, paredzēts acīm. Speciāli iztstrādāts, lai padarītu grimu vēl spilgtāku un izveidotu dziļā acu skatiena efektu  (Arabic&Smoky eyes).

PRO SCULPTING BROW PALETTE 5x1.9g

€26,14

Kompakta palete paredzēta profesionālai lietošanai, sejas un uzacu noformēšanai, ietver sevī 4 elimentus: palitre no trīs pūder veida toņiem, tos var izmantot kā sausā veidā, tā arī mitrā, matēts vaskas paredzēts uzacu ieveidošanai, izgaisomotājs un augsti kvalitatīva otiņa ar suku.

EXCESSIVE LASH 8.5ml

€22,14

Noturīga, augsti pigmentēta tuša, aptver skropstas, radot apjomu. Uz elastīgo vasku pamata izveido aizsarg apvalku un stiprinošu klājumu visu skropstu garumā, nesmērējas un palīdz sasniegt variējošu skropstu apjomu.