Skaistumkopšanas centri Poetica - īpaša pasaule, kurā rūpējas par jūsu skaistumu, tas ir augsts profesionalitātes līmenis, komforts, augstas kvalitātes serviss, speciālisti, kas mīl savu darbu

Šodien mēs esam ne tikai ekskluzīvais izplatītājs Latvijā profesionālu dekoratīvo kosmētiku Make Up For Ever un zīmoliem kosmetoloģijā, piemēram, Laneb, DR. Renaud, Algologie, Morjana, Cosnobel, bet arī mums ir skaistumkopšanas salons un vizāžistu skola.

Skaistumkopšanas salons - Boutique Poetica, vienmēr ir Jūsu rīcībā! Šeit jūs atradīsiet ne tikai mūsu komandas profesionālo grima mākslinieku pakalpojumus, frizierus, uzacu meistarus, bet arī profesionālus matu, sejas un ķermeņa kopšanas produktus, un mūsu speciālisti labprāt ieteiks un palīdzēs izvēlēties Jums piemērotus produktus!

Klasiskais premium klases skaistumkopšanas centrs Poetica neatstās vienaldzīgu pat visprasīgāko klientu. Mūsu salonā mūsu klienti atradīs augstas kvalitātes profesionālus pakalpojumus estētiskajā kosmetoloģijā un figūras korekcijā, frizieru un manikīru pakalpojumus un vizāžistus.

Izglītības centrs „Poetica” nav tikai skola, tā ir vieta, kas gadu gaitā ir kļuvusi par akreditētu mācību centru, par kuru mēs esam pamatoti lepni. Mūsu sienās jūs varat iemācīties ne tikai profesiju "Grima mākslinieks", bet arī saņemt apmācību tādās programmās kā "Uzkrāso sevi pati", "Kosmetoloģija sev" un "Uzacu meistars".