Grima mākslinieku skola POETICA – šī ir vieta, kur jūs varat iegūt zināšanas grima mākslas jomā, kā arī gūt baudījumu no profesionālas dekoratīvās kosmētikas izmantošanas MAKE UP FOR EVER.

Skolas pasniedzēji ir izgājuši akreditāciju MAKE UP FOREVER akadēmijā, Parīzē, kur ieguvuši staptautiskās klases diplomus.

Make-up skolu POETICA raksturo augsts mācību kvalitātes līmenis, radoša atmosfēra un individuāla pieeja katram kursu dalībniekam. 

Mācības notiek mūsdienīgās, mājīgās skolas telpās pašā Rīgas centrā Brīvības ielā 58 (ieeja no Lāčplēša ielas). Katrs var izvēlēties sev piemērotāko programmu: kursi iesācējiem bez priekšzināšanām (1.līmenis), kursi kvalifikācijas paaugstināšanai (2.līmenis, 2B līmenis un 3.līmenis), kā arī kurss „Uzkrāso sevi pati”.

MAKE-UP START UP

BASIC BEAUTY 

ASK ME HOW

Prakses laikā POETICA pilnībā nodrošina studentiem kosmētiku no MAKE UP FOR EVER. Studenti saņem 30% atlaidi kosmētikas iegādei. Praktiskajās nodarbībās studentiem ir nepieciešams savs modelis.

Pēc katra līmeņa beigšanas, studentiem tiek izsniegts skolas sertifikāts.

Savus labākos audzēkņus mēs aicinām strādāt kopā ar mūsu komandu izstādēs, šovos, prezentācijās, modes skatēs un citos projektos.

RĪGA, BRĪVĪBAS IELA 58 (2 ЭТАЖ)

SKOLA@POETICA.LV

  +371 22311230