EYE LINERS

EYE LINERS

Aktīvie filtri

KOHL PENCIL CRAYON KHOL

Call for pricing!!!1

Zīmulis - kajal acīm. Augsti pigmentēts zīmulis, ar ļoti mīkstu tekstūru, paredzēts acīm. Speciāli iztstrādāts, lai padarītu grimu vēl spilgtāku un izveidotu dziļā acu skatiena efektu  (Arabic&Smoky eyes).

Pievienot grozam

AQUA XL EYE PENCIL

Call for pricing!!!1

Ekstra noturīgs, ūdens noturīgs zīmuliz, acīm, tam piemīt jaunās paaudzes tekstūra. Zīmuli nevar just uz ādas, izveido piesātinatu, notūrīgu grimu, ksa izturēs visas ekstremālās laika maiņas.

Pievienot grozam

CAKE EYELINER EYELINER CACE

Call for pricing!!!1

Kompakts laineris, sajaucot to ar ūdeni, piešķir intensīvu krāsu. Viegli uzklājams un acumirklī izžūst, atstājot līniju, kura pie jebkādiem apstākļiem paliek noturīga un nedrūp.

AQUA XL INK LINER

Call for pricing!!!1

 Šķidras konsistences lainers, spēkā izturēt visa veida apstākļus, nodrošina grimam spilgtu krāsu.

INK LINER

Call for pricing!!!1

Ink Liner otiņa ļauj regulēt lainera melnās krāsas spilgtumu un līnijas platumu. Intensīva krāsa, matēta tekstūra un ultra-noturīgs

GRAPHIC LINER

Call for pricing!!!1

Laineris paredzēts iesācējiem kas vēlās izveidot ideālu līniju, sievišķīgu, un līdz ar to seksuālu, kura aptver skropstas, pagarina acs ārējo līniju, sniedz “vintage” tēlu. Piesātināta melna krāsa, glancēts gala rezultāts.

ARTIST LINER

Call for pricing!!!1

Melns kā piķis, zīmuļa ultra-mīkstā kontūra – pirmais starp jaunās kolekcijas, Black Liners, laineriem. Lainera krēmveida zīda tekstūra ļauj izveidot plānu līniju, vai piesātināt ar krāsu jebkuru smoky.