EYES

EYES

Aktīvie filtri

Pievienot grozam

AQUA SEAL

€25,00

Ūdens noturīgs šķidras konsistences fiksators acu grimam. Paredzēts lietot kā bāzi pirms grima.

Pievienot grozam

BROW PENCIL

€19,00

Puderveidīgs zīmulis ļauj veidot uzacu formu, viegli izmantot matiņu tehnikā un ēnojuma tehnikā.

SMOKY LASH

€26,00

Noturīga un augsti pigmentēta tuša, kas pagarina un veido “ultra” apjomīgas ar ideālu izliekumu skropstas.

Pievienot grozam

STAR LIT EYE PALETTE

€51,00

Palete STAR LIT PALETTE rūpīgi veidota tā, lai nebūtu ne mazākās iespējamības kļūdīties veicot grimu. Plaša izvēle krāsu kombinācijās - no gaišā līdz tumšajam, ieskaitot bēšā toņus, brūnā un burgundi- variācijas, tavi smoky eyes tikai 3 parastos soļos!

Pievienot grozam

STAR LIT POWDER

€23,00

Inovatīva leģendārā birstošā, perlamutra pūdera formula, veidota no augsti atspoguļojošā perlamutra, acu mirklī rada izgaismotas un veselas ādas efektu.

Pievienot grozam

KOHL PENCIL CRAYON KHOL

€18,00

Zīmulis - kajal acīm. Augsti pigmentēts zīmulis, ar ļoti mīkstu tekstūru, paredzēts acīm. Speciāli iztstrādāts, lai padarītu grimu vēl spilgtāku un izveidotu dziļā acu skatiena efektu  (Arabic&Smoky eyes).

Pievienot grozam

PRO SCULPTING BROW PALETTE

€44,00

Kompakta palete paredzēta profesionālai lietošanai, sejas un uzacu noformēšanai, ietver sevī 4 elimentus: palitre no trīs pūder veida toņiem, tos var izmantot kā sausā veidā, tā arī mitrā, matēts vaskas paredzēts uzacu ieveidošanai, izgaisomotājs un augsti kvalitatīva otiņa ar suku.

Pievienot grozam

EXCESSIVE LASH

€27,50

Noturīga, augsti pigmentēta tuša, aptver skropstas, radot apjomu. Uz elastīgo vasku pamata izveido aizsarg apvalku un stiprinošu klājumu visu skropstu garumā, nesmērējas un palīdz sasniegt variējošu skropstu apjomu.