ACIS

ACIS

Aktīvie filtri

AQUA SEAL

€25,00

Ūdens noturīgs šķidras konsistences fiksators acu grimam. Paredzēts lietot kā bāzi pirms grima.

Pievienot grozam

BROW PENCIL

€19,00

Puderveidīgs zīmulis ļauj veidot uzacu formu, viegli izmantot matiņu tehnikā un ēnojuma tehnikā.

SMOKY LASH

€26,00

Noturīga un augsti pigmentēta tuša, kas pagarina un veido “ultra” apjomīgas ar ideālu izliekumu skropstas.

STAR LIT EYE PALETTE

€51,00

Palete STAR LIT PALETTE rūpīgi veidota tā, lai nebūtu ne mazākās iespējamības kļūdīties veicot grimu. Plaša izvēle krāsu kombinācijās - no gaišā līdz tumšajam, ieskaitot bēšā toņus, brūnā un burgundi- variācijas, tavi smoky eyes tikai 3 parastos soļos!

Pievienot grozam

STAR LIT POWDER

€23,00

Inovatīva leģendārā birstošā, perlamutra pūdera formula, veidota no augsti atspoguļojošā perlamutra, acu mirklī rada izgaismotas un veselas ādas efektu.

KOHL PENCIL CRAYON KHOL

€18,00

Zīmulis - kajal acīm. Augsti pigmentēts zīmulis, ar ļoti mīkstu tekstūru, paredzēts acīm. Speciāli iztstrādāts, lai padarītu grimu vēl spilgtāku un izveidotu dziļā acu skatiena efektu  (Arabic&Smoky eyes).

PRO SCULPTING BROW PALETTE

€44,00

Kompakta palete paredzēta profesionālai lietošanai, sejas un uzacu noformēšanai, ietver sevī 4 elimentus: palitre no trīs pūder veida toņiem, tos var izmantot kā sausā veidā, tā arī mitrā, matēts vaskas paredzēts uzacu ieveidošanai, izgaisomotājs un augsti kvalitatīva otiņa ar suku.

EXCESSIVE LASH

€27,50

Noturīga, augsti pigmentēta tuša, aptver skropstas, radot apjomu. Uz elastīgo vasku pamata izveido aizsarg apvalku un stiprinošu klājumu visu skropstu garumā, nesmērējas un palīdz sasniegt variējošu skropstu apjomu.