FACE

FACE

Aktīvie filtri

Pievienot grozam

ULTRA HD PRESSED POWDER

€40,00

Viegls un plāns minerāl pūderis  ar maigā 4K fokusa efektu, piešķir gaisīgu un neredzamu gala rezultāta pārklājumu ar vieglu matējošu effektu.

Pievienot grozam

ULTRA HD INVISIBLE COVER CREAM BLUSH PALETTE

€113,50

ULTRA HD BLUSH PALETTE ietver sevī krēmveida sārtumus ar nepārsteidzami mīkstu un plastisku tekstūru, neredzams, viegli klājas, delikāti piešķir krāsu un izveido dabīgu tēlu.

Pievienot grozam

PRO BRONZE FUSION

€38,50

Bronzeris PRO BRONZE FUSION. Pateicoties savai zīda - maigai tekstūrai, viegli klājas uz ādas neveidojot pleķus un svītras. Maigi izgaismo.

Pievienot grozam

CONCEALER PENCIL

€17,50

Maskējošs konsīleris – zīmulis, var izmantot arī lūpu konturēšanai. Multifunkcionāls, divpusīgs “ brīnum zīmulis” viegli klājas, maskē visa veida sīkas nepilnības.

Pievienot grozam

ULTRA HD PERFECTOR SPF 25/PA++

€39,00

Tonālā bāze Make up for ever iepriecinās HD brenda fanātus, ideālu efektu uz ādas. Rada neredzamu un matējošu finišu uz ādas. Tā sastāvā ir mitrinoši komponenti un SPF25, aizsargā ādu no UV-starojuma visas dienas garumā. 

Pievienot grozam

PRO LIGHT FUSION

€41,00

PRO LIGHT FUSION izgaismotājs. Produkta tekstūra ir viegla un neredzama, itkā viegls "plīvurs", noklāj ādu ar mirdzumu, itkā izgaismotu ādu no iekšpuses.

Pievienot grozam

HD BLUSH

€30,00

Krēmveida sārtumi  Make Up For Ever HD. Krēmveida ultra plānā tekstūra ar pūderveida finišu un daļiņu mikronizētā struktūra nodrošina "otrās ādas" efektu. Viegli klājas, jaucās un ātri ēnojas gan uz tonālā pamata, gan arī uz tīras ādas.

Pievienot grozam

FULL COVER

€31,00

Ūdens noturīgs, maskējošs krēms.

Pievienot grozam

ULTRA HD FOUNDATION

€43,00

Tonālā bāze Ultra HD no Make Uo For Ever - tā ir inovatīva formula kas ļauj izveidot ideālu ādas toni ar vieglu izgaismojošu efektu, izskatās ideāli pie jebkāda veida apgaismojuma.