HAMMAM ESSENTIALS

HAMMAM ESSENTIALS

Aktīvie filtri

Pievienot grozam

EAU DE ROSE Rožūdens

Call for pricing!!!1

Roze ir ziedu karaliene. Visā pasaulē mīl šo ziedu dēļ tā maigās, patīkamās smaržas. Maroka slavena ar rožūdeni, ko ražo Dadesā. Damaskas rozei piemīt neatkārtojams aromāts, kas destilācijas rezultātā tiek nodots rožūdenim. Tas savelk, reģenerē un mitrina ādu, sniedz tai komforta sajūtu, mazina pietūkumu un kairinājumu.

SAVON NOIR A L’ EUCALYPTUS Melnās eikalipta ziepes

Call for pricing!!!1

Šis ir 100% dabīgs, unikāls jaunas paaudzes pīlings – melno olīvu un sāls sajaukums, ko iegūst tradicionālā, gadsimtus senā veidā. Ziepēm piemīt plaša iedarbība – tās gan attīra, gan mīkstina ādu.  Eikalipta ēteriskā eļļa attīra ķermeni un palīdz līdzsvarot elpošanu. Labākais veids, kā sagatavot ādu eksfoliācijai  - izmantot Kessa cimdu. Austrumos šāds pīlings jau izsenis tiek uzskatīts par hammama rituāla sastāvdaļu un vienmēr ir sniedzis lieliskus rezultātus. Pēc šāda pīlinga āda ir pilnībā gatava uzņemt sekojošo kopšanas līdzekļu aktīvās sastāvdaļas un izskatās starojoša. 

GHASSOUL AUX PLANTER Marokas mālu pulveris

Call for pricing!!!1

Marokas māli, ko iegūst tikai pie Altaja kalniem. Tie ir attīroši vulkāniskas izcelsmes ieži, ko austrumu sievietes lieto matu un ādas ārstēšanai. Tiem piemīt spēcīgas absorbējošas un mineralizējošas īpašības.

KESSA GLOVE Cimds kessa

Call for pricing!!!1

KESSA GLOVE Cimds kessa

Šis cimds tiek lietots ar melnajām pīlinga ziepēm. Pateicoties tā īpašajai tekstūrai, tas efektīvi noņem atmirušās ādas šūnas un netīrumus, uzlabo asinsriti. Jāuzmanās ar cimda izmantošanu uz jutīgas vai trauslas ādas – uzspiedienam jābūt maigam.  Mazgājiet cimdu pēc katras lietošanas.