Morjana

Morjana

Aktīvie filtri

Pievienot grozam

HUILE ORIENTALE A L’ AMBRE Ambras eļļa

€27,00

HUILE ORIENTALE A L’ AMBRE  Ambras eļļa

Ambras eļļa ir 100% dabīga, bagāta ar taukskābēm un vitamīnu E. Sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa saglabā ādas hidrolipīdu slāni, cīnās ar brīvajiem radikāļiem, kas vainojami ādas priekšlaicīgā novecošanā. Saldo mandeļu eļļa nomierina, reģenerē, baro ādu, novērš striju veidošanos. Āda kļūst maiga,  mīksta, labi mitināta. 

Pievienot grozam

HUILE ORIENTALE AU JASMIN Jasmīna eļļa

€27,00

 HUILE ORIENTALE AU JASMIN Jasmīna eļļa

Jasmina eļļa ir 100% dabīga, bagāta ar taukskābēm un vitamīnu E. Sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa saglabā ādas hidrolipīdu slāni, cīnās ar brīvajiem radikāļiem, kas vainojami ādas priekšlaicīgā novecošanā. Saldo mandeļu eļļa nomierina, reģenerē, baro ādu, novērš striju veidošanos. Āda kļūst maiga,  mīksta, labi mitināta.

Pievienot grozam

HUILE ORIENTALE CANNELLE ORANGE Aplesīnu eļļa ar kanēli

€27,00

HUILE ORIENTALE CANNELLE ORANGE Aplesīnu eļļa ar kanēli

100% dabīga eļļa. Pateicoties sastāvā esošajai vīnogu kauliņu eļļai, kas satur taukskābes un vitamīnu E, tā saglabā hidrolipīdu slāni un cīnās ar brīvajiem radikāļiem, kas vainojami ādas priekšlaicīgā novecošanā. Saldo mandeļu eļļa nomierina, reģenerē un  baro ādu, novērš striju  parādīšanos. Āda kļūst maiga, mīksta, mitrināta. Apelsīnu ēteriskā eļļa radīs dziļas relaksācijas sajūtu un mazinās stresu. Kanēļa ēteriskajai eļļai piemīt spēcīgas stimulējošas īpašības. 

Pievienot grozam

EXOTIC VERBENA ORIENTAL OIL Verbenas eksotiskā eļļa

€27,00

EXOTIC VERBENA ORIENTAL OIL Verbenas eksotiskā eļļa

Šo eļļu izmanto harmonizējošai un relaksējošai procedūrai un / vai masāžai. Eļļai piemīt maigs salds aromāts. Verbenas ēteriskā eļļa palielina domāšanas spējas un organisma izturību, palīdz cīnīties ar depresīvu noskaņojumu, nogurumu un apātiju. Saldo mandeļu eļļa mīkstina un baro ādu. Vīnogkauliņu eļļa mitrina un aizsargā no brīvajiem radikāļiem.

Pievienot grozam

GHASSOUL AUX PLANTER Marokas mālu pulveris

€16,00

Marokas māli, ko iegūst tikai pie Altaja kalniem. Tie ir attīroši vulkāniskas izcelsmes ieži, ko austrumu sievietes lieto matu un ādas ārstēšanai. Tiem piemīt spēcīgas absorbējošas un mineralizējošas īpašības.

Pievienot grozam

SAVON NOIR A L’ EUCALYPTUS Melnās eikalipta ziepes

€16,00

Šis ir 100% dabīgs, unikāls jaunas paaudzes pīlings – melno olīvu un sāls sajaukums, ko iegūst tradicionālā, gadsimtus senā veidā. Ziepēm piemīt plaša iedarbība – tās gan attīra, gan mīkstina ādu.  Eikalipta ēteriskā eļļa attīra ķermeni un palīdz līdzsvarot elpošanu. Labākais veids, kā sagatavot ādu eksfoliācijai  - izmantot Kessa cimdu. Austrumos šāds pīlings jau izsenis tiek uzskatīts par hammama rituāla sastāvdaļu un vienmēr ir sniedzis lieliskus rezultātus. Pēc šāda pīlinga āda ir pilnībā gatava uzņemt sekojošo kopšanas līdzekļu aktīvās sastāvdaļas un izskatās starojoša. 

Pievienot grozam

DOUCHE GOURMANDE A L’ ORANGE Dušas želeja ar apelsīna smaržu

€20,00

DOUCHE GOURMANDE A L’ ORANGE Dušas želeja ar apelsīna smaržu

Apelsīnas dušas želeja padarīs ikdienas mazgāšanas rituālu par patīkāmako nodarbošanos. Apelsīna viegls aromāts – īsta bauda jūtām, želejas maigā formula lieliski attīra ādu. Argāneļļa labi mitrina un aizsargā ādu. Vīģu ekstrakts piesātina ādu ar minerālvielām un nomierina. Apelsīna ēteriskā eļļa relaksē. Labsajūta gan lietošanās laikā, gan visas dienas un nakts garumā. 

Pievienot grozam

EAU DE ROSE Rožūdens

€28,00

Roze ir ziedu karaliene. Visā pasaulē mīl šo ziedu dēļ tā maigās, patīkamās smaržas. Maroka slavena ar rožūdeni, ko ražo Dadesā. Damaskas rozei piemīt neatkārtojams aromāts, kas destilācijas rezultātā tiek nodots rožūdenim. Tas savelk, reģenerē un mitrina ādu, sniedz tai komforta sajūtu, mazina pietūkumu un kairinājumu.

Pievienot grozam

DOUCHE GOURMANDE A L’AMBRE Dušas želeja ar ambras

€19,50

DOUCHE GOURMANDE A L’AMBRE Dušas želeja ar ambras 

Ambrasdušas želeja padarīs ikdienas mazgāšanas rituālu par patīkāmako nodarbošanos.  Ambras aromāts – īsta bauda jūtām, želejas maigā formula lieliski attīra ādu. Argāneļļa labi mitrina un aizsargā ādu. Vīģu ekstrakts piesātina ādu ar minerālvielām un nomierina. Labsajūta gan lietošanās laikā, gan visas dienas un nakts garumā. 

Pievienot grozam

KESSA GLOVE Cimds kessa

€10,50

KESSA GLOVE Cimds kessa

Šis cimds tiek lietots ar melnajām pīlinga ziepēm. Pateicoties tā īpašajai tekstūrai, tas efektīvi noņem atmirušās ādas šūnas un netīrumus, uzlabo asinsriti. Jāuzmanās ar cimda izmantošanu uz jutīgas vai trauslas ādas – uzspiedienam jābūt maigam.  Mazgājiet cimdu pēc katras lietošanas.