Poetica

Speciāla informācija reģistrētiem speciālistiem

Laipni lūgti speciālistu sadaļā!

 Šeit ir pieejama informācija par profesionāliem produktiem un procedūru protokoliem SIA POETICA reģistrētiem speciālistiem. Šajā sadaļā Jūs atradīsiet informāciju arī par speciāliem piedāvājumiem un jaunumiem.

 Lai piekļūtu informācijai, Jums jāreģistrējas, aizpildot formu. Pēc formas aizpildīšanas ar Jums sazināsies mūsu menedžeris. Reģistrācija ir iespējama tiem speciālistiem, kuri ir SIA POETICA klienti un tikai pēc mūsu menedžera akceptēšanas.

SIA POETICA organizē kosmētikas prezentācijas kosmetologiem. Šīs prezentācijas ir paredzētas tiem, kas jau strādā ar mums, un īpaši tiem, kas tikai plāno vai grib sākt ar mums sadarboties. Šo prezentācija laikā jūs varēsiet sīkāk uzzināt par ALGOLOGIE, Dr. Renaud, COSNOBELL un PBSerum, kosmētikas līniju produktiem un procedūrām, jaunumiem, par īpatnībām kosmetologa darbā ar klientu, kā arī par pārdošanas tehnikām.

 

Gaidām jūs salonveikalā ”POETICA” Brīvības ielā 58 (ieeja no Lāčplēša ielas), Rīgā. Saņemt sīkāku informāciju un pierakstīties uz semināriem jūs varat, zvanot pa tālr. 67281575, 29527475 (Tatjana Lavrenko).


Lūdzam obligāti pierakstīties uz visiem semināriem pa tālr. 29527475

Neatkarīgi no semināru grafika, Jūs varat pierakstīties uz individuālu apmācību un trenera konsultācijam.

Gaidām jūs salonveikalā ”POETICA” Brīvības iela 58 (ieeja no Lāčplēša ielas), Rīga. Saņemt sīkāku informāciju un pierakstīties uz semināriem jūs varat zvanot pa tālr. 67281575, 29527475 (Tatjana Lavrenko).