Poetica

Make-up skola POETICA ir vieta, kur iegūt zināšanas grima mākslas jomā, attīstīt savu kreativitāti, izbaudīt profesionālās dekoratīvās kosmētikas MAKE UP FOR EVER kvalitāti. Makeup skolas pasniedzēji ir starptautiska līmeņa profesionāļi, kuri ieguvuši diplomus MAKE UP FOR EVER Akadēmijā Parīzē.

Make-up skolu POETICA raksturo augsts mācību līmenis, radoša atmosfēra un individuāla pieeja katram kursu dalībniekam.

 

Mācības notiek mūsdienīgās, mājīgās skolas telpās pašā Rīgas centrā Brīvības ielā 58 (ieeja no Lāčplēša ielas) un arī Meikap studijā, kas atrodas Baltic Beach Hotel, Jūras ielā 23/25, 2.stāvā (SPA zonā), Jūrmalā.

 

Katrs var izvēlēties sev piemērotāko programmu: kursi iesācējiem bez priekšzināšanām (1.līmenis), kursi kvalifikācijas paaugstināšanai (2.līmenis, 2B līmenis un 3.līmenis), kā arī kurss „Uzkrāso sevi pati”.

 

Vairāk informācija par kursu sākuma datumiem: 

1.līmenis

2.līmenis

2B līmenis

UZKRĀSO SEVI PATI

6 DIENU MEIKAPA KURSS UZKRĀSO SEVI PATI

MEIKAPA KURSI JŪRMALĀ     

 

Mācību laikā kosmētika MAKE UP FOR EVER tiek nodrošināta uz vietas. Skolas audzēkņi saņem atlaižu karti kosmētikas Make Up For Ever iegādei (-25%), kā arī otu un citu aksesuāru iegādei (-20%).

Pēc katra līmeņa beigšanas, studentiem tiek izsniegts skolas sertifikāts.

 

Savus labākos audzēkņus mēs aicinām strādāt kopā ar mūsu komandu izstādēs, šovos, prezentācijās, modes skatēs un citos projektos.

 

 

Video: šeit

 

 

MŪSU PASNIEDZĒJI:

Kristīna Rižikova

Jevgeņija Kalačova

Valērija Duma

Aļona Andrejeva

Alisa Freindta-Luca

Tatjana Grigorjeva

Anna Grante

KONTAKTI. Sazinies ar mums un noskaidro visus interesējošos jautājumus: +371 22311230, mufeschool@poetica.lv