Poetica

Ilgums: 11 nodarbības

Ja vēlies iemācīties pati sev izveidot skaistu, elegantu meikapu ikdienā un svētkos izskatīties lieliski, ja gribi uzzināt, kā ar meikapa palīdzību akcentēt savus skaistākos sejas vaibstus un izdarīt tā, lai neviens pat nepamana trūkumus, tad kurss „UZKRĀSO SEVI PATI” ir tieši tas, kas Tev ir nepieciešams! 

11 nodarbību laikā apgūsi meikapa veidošanas tehnikas, ko varēsi izmantot katru dienu un ļauties pārvērtībām, kas noteikti nepaliks nepamanītas! Skaists meikaps paaugstinās Tavu pašpārliecinātību, kas savukārt liks Tev justies apmierinātai ar sevi un izpaudīsies patiesā skaistumā!

 

Praktisko nodarbību laikā studenti izmanto MAKE UP FOR EVER dekoratīvo kosmētiku, kas ir iekļauta mācību cenā. Otām jābūt savām (cik daudz un kādas nepieciešamas pasniedzēja izstāsta pirmajā nodarbībā).

Katrs kursu dalībnieks saņem atlaidi Make Up For Ever kosmētikai -25% apmērā un otām, aksesuāriem -20%.

SĀKUMS

LAIKS

DIENAS

PASNIEDZĒJA

VALODA

CENA, EUR

Pieteikties

04.01.2018

15:00-17:30

otrdienas, ceturtdienas

Aļona Andrejeva

krievu

285

Pieteikties


Avansa maksājumu variet veikt mūsu salonā-veikalā POETICA kasē (Brīvības ielā 58, ieeja no Lāčplēša ielas) vai ar pārskaitījumu uz zemāk norādītajiem kontiem.

 

Apmaksas kārtība:

Līdz kursu sākumam avanss: 86 EUR

Piektajā nodarbībā: atlikusī summa 199 EUR

SIA POETICA, reģ.nr. LV40003392226

Citadele AS, PARXLV22, LV18PARX0007388120002

DNB bank, RIKOLV2X, LV77RIKO0002013114506

Veicot pārskaitījumu, norādiet vārdu, uzvārdu, grupas līmeni un kursu sākuma datumu.

Paraugs: Vārds Uzvārds Uzkrāso sevi pati 14.12.2016

 

 

Sīkāka informācija: +371 22311230, mufeschool@poetica.lv

 

KURSU PROGRAMMA:

1.NODARBĪBA: TEORIJA: Iepazīšanās ar kosmētikas (MAKE UP FOR EVER) klāstu, produktu izvēle, atbilstība. Instrumenti un to kopšana.

2.NODARBĪBA: Ādas tipi, to pareiza kopšana. Ādas sagatavošana pirms meikapa uzklāšanas.

3.NODARBĪBA: KRĀSU ANALĪZE: Krāsu teorija. Krāsu psiholoģiskais raksturojums. Katram kursu dalībniekam tiek noteikts krāsu tips un piemērotākie toņi, ko izvēlēties, veidojot meikapu, gan komplektējot savu garderobi.

4.NODARBĪBA: DEMONSTRĀCIJA + PRAKSE. Pamats: bāze, pūderkrēms, pūderis, koriģējošie maskējošie produkti, uzacis, acu grima noformēšana 2-krāsu tehnikā. Acu zīmulis – veidojam līniju starp skropstām.

5.NODARBĪBA: PRAKSE: ar zīmuli veidojam līniju starp skropstām + acu grima noformēšana 2-krāsu tehnikā

6.NODARBĪBA: DEMONSTRĀCIJA + PRAKSE. Dienas meikaps, izmantojot ūdensnoturīgus zīmuļus acīm un lūpām. Acu grima noformēšana 3-krāsu tehnikā

7.NODARBĪBA: DEMONSTRĀCIJA + PRAKSE. Spilgtās krāsas meikapā – krāsaini zīmuļi, ēnas, darbs ar Khol zīmuļiem

8.NODARBĪBA: DEMONSTRĀCIJA + PRAKSE. Vakara meikaps, glamour - intensīvāks acu grims, izmantojot melnu acu zīmuli, intensīvas ēnas un star pūderi. Uzacu noformēšana, izmantojot uzacu korekciju

9.NODARBĪBA: DEMONSTRĀCIJA + PRAKSE. Smoky eyes meikaps – dūmakaino acu grima tehnika un star pūderi. Uzacu noformēšana, izmantojot uzacu korekciju.

10.NODARBĪBA: PRAKSE. Pastāvīgi veidojat sev aktuālu meikapu – gatavojaties ieskaites darbam.

11.NODARBĪBA: Ieskaites darbs.