Poetica
« Atpakaļ

12 FLASH COLOR CASE

12 FLASH COLOR CASE

Koncepcija

  • Biezi, augstipigmentēti krēmiveido uz ādas viendabīgu krāsainu plēvi.
  • Flash Color Greasepaint neizžūst, tāpēs tos var izmantot jauno toņu radīšanai, ko nevar radī ar citiem produktiem.
  • Grimu var uzklāt uz ādas transparantā toņa iegūšanai vai gaismas efektu radīšanai.
  • Dažādus Flash Colors var jaukt kopā vai ar noteiktiem krēmveida tonāliem krēmiem (Pan Stick) profesionālā toņa iegūšanai.
  • Flash Color Greasepaint ir ļoti ekonomisks produkts, jo ir nepieciešams pavisam nedaudz grima plašu laukumu pārklāšanai un tas ir ļoti noturīgs. Grims ir ūdens un sviedru noturīgs. Grimu var izmantot dažādu mērķu sasniegšanai:

- dabiska un komplicēta toņa radīšanai uz vaigiem un acīm (Fashion, Photography, Runway).

- rekomendē pievienot produktiem speciālo efektu radīšanai (Plasto Wax, Sealor, etc.) un protezēšanas produktiemи (putas, silikons, elastomēri), jo tas labi kombinējas ar plastikāta materiāliem.

- var izmantot hematomu un ādas slimību veidošanai.

- izmantojot pūderi, Flash Colors var izmantot spilgtu un noturīgu efektu radīšanai skatuvei, teātrim, karnevāliem, bērnu svētkiem utt.

Uzklāšanas tehnika

  • Uzklājiet un iztušējiet vienu vai vairākus toņus uzreiz uz ādas (bes maikapa) vai uz nepiepūderētp tonālo kremu vai bāzi ar sponžu, otu vai pirkstu. Produkts nenožūst un atstāj spīdīgu, eļļainu plēvi uz ādas. Grima stabilizācijai to nepieciešams nedaudz piepūderēt ar caurspīdīgu pēderi ar pufu vai otu – tā grims nesabojāsies.

Noņemšana

  • Augstipigmentēto grimu rekomendē noņemt ar eļļainiem produktiem – attīrošs, mitirnošs krēms So Divine vai attīroša sausā eļļa Extreme Cleanser- un pēc tam paliekas noņemt ar Cool Water vai siltu ziepjūdeni.
Cena:
92.49 EUR
Volume:
70g
Saistītie produkti: